Yolculuk Başladı

by

İnsanlığın son 20 yılda yapacakları çok önemli. Bir an önce dönüşümüErol-deniz başlatmalıyız deniyor. Bizlerin bir ayağı kırsalda bir ayağı şehirde ve “ne yapabiliriz” diye koşuşturuyoruz. Tüm bu koşuşturmada çabalarımız gelecek kuşaklara daha iyi bir dünya bırakabilmek ve onların da bu dünyaya bizden çok daha fazla sahip çıkmalarını sağlayabilmek.

Patika’da başka bir dünyanın var olabileceğine dair ümitleri yeşertecek her türlü çalışmaya ortam sağlamaya çalışırken, tüm alternatif hareketleri güçlendirmeye çalışıyoruz kendi olanaklarımızın el verdiği ölçüde. Düzenlediğimiz çocuk kamplarından dans kamplarına, yürüyüş kamplarından yoga kamplarına kadar tüm çalışmalarımız hep aynı patikada yol alıyor: kişisel gelişim. Hatta hedefimiz zaman içinde “öğrenim-deneyim merkezi” olmak.

İstanbul’dan başlamak üzere çeşitli şehirlerimizde sürdürülebilir yaşamın gereklerini duyurmaya çalışıyoruz. Çocuklara, gençlere ve yetişkinlere nasıl ulaşabiliriz, onların “iklim değişikliği”, “gıda güvenliği” gibi kampanyalara nasıl sahip çıkarlar bunların yöntemlerini bulmaya çalışıyoruz.

Dünyamızın daha yaşanabilir bir yer olması için elbirliği ile çalışmak gerektiğine göre biz buradaki bir avuç insan yola çıkmış durumdayız. Bazılarımız yazılarıyla, bazılarımız eylemleriyle, bazılarımız hayalleriyle, bazılarımız çalışmalarıyla, bazılarımız esprileriyle, bazılarımız kampanyacılıklarıyla…. “PATIKA” da yolculuklarımıza başladık..

Erol B. Scott – 533 650 80 70 –  erolbenjamin@yahoo.com 
Not: Daha fazla bilgi için tıklayın tıklayın.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: