Yogatime Yoga Kampı (2 – 9 Temmuz 2011)

by

Yogatime Eğitmenleri

Vedat, Sima ve Deniz ile gerçekleşecek Yogatime’ın ilk yaz kampı için hazırlıklara başladık. Sizler de erkenden izinlerinizi ayarlayıp biletlerinizi ayırtarak, kampımızın kesinleşmesi için ön kayıt yaptırabilirsiniz.

…Yogatime yoga eğitmenlerinden pek sevgili dostumuz Erol’un Patika’sında gerçekleşecek yoga kampımızda, 3 Temmuz ile başlayıp 8 Temmuza kadar toplamda 12 yoga dersi olacaktır. Ders akışımız:

08:00-08:30 Sabah meditasyonu
08:30-09:45 Sabah yogası
10:00 Kahvaltı
17:00-17:30 Akşam meditasyonu
17:30-19:00 Akşam yoga uygulaması
19:30 Akşam yemeği

Ders içeriği ve seviyesi katılımcılara ve o anın ihtiyaçlarına göre şekillenecektir.

Kamp her seviyedeki yoga uygulayıcısına açık olup, aileniz veya bir refakatçiniz ile geliyorsanız, yoga derslerine katılmayacak bireylerden yalnızca konaklama ücreti talep edilecektir.

*Kamp içeriği ile ilgili her türlü sorunuz, katılım bildirimi ve detaylar için info@yogatime.com.tr ‘ye e-mail atabilirsiniz.

*Konaklama veya Patika ile ilgili soruları Erol Scott’tan telefonla (533 650 80 70  ya da patikafaralya@yahoo.com dan e-posta ile öğrenebilirsiniz .

Yogatime ekibi 2 Temmuz’da giriş, 9 Temmuz’da çıkış yapacaktır, sizlere de önerimiz rahatınız için seyahat tarihlerinizi 2 ve 9 Temmuz olarak ayarlamanızdır.

Patika hakkında biraz bilgi

Patika, Fethiye’nin Faralya köyünde deniz ve ormanla kucaklaşmış bir coğrafyada yer alıyor. Yürüyüş mesafesindeki Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu ziyaretçilerin en işlek yürüyüş parkuru. Sabahları yogayla başladığımız güne dileyenler tarihi Likya Yolu patikalarını da keşifle devam edebilir, ya da orman içinden sessizce uzanan patikadan 10 dakika yürüyerek denize kavuşabilirler.

Konaklama için Patika sakinlerinin kendi elleriyle yaptıkları, içinde duşu ve tuvaleti olan taş odalardan çadırlara kadar çeşitli konaklama seçenekleri mevcut. Yerel ürünlerin kullanılmaya çalışıldığı, vejeteryan ağırlıklı, sağlıklı ve lezzetli yemekler de sizi bekliyor…

Organik tarım yapılan 5 dönümlük alanda, yoga kamplarından çocuk kamplarına kadar pek çok etkinliğin yer aldığı patika projesiyle ilgili

özet bilgiye https://patikayolculari.wordpress.com/patika/ den

fotoğraflarla birlikte daha fazla bilgiye ise www.patikadayolculuk.com dan ulaşabilirsiniz.


%d blogcu bunu beğendi: