Patika’da Yoga Tatili

by

Büyülü Likya topraklarının; ormanın, güneşin, denizin harmanlandığı coğrafyasında Patika Projesi’nin ev sahipliğinde bir tatile bekliyoruz sizleri…

Erol Scott
Erol Scott Foto: Lise Goll

Tatilin en önemli teması “yoga”, ikincisi ise “özenli beslenme”…

Yogayla başlayan günü, yoga tatiline uyacak bir beslenme tarzıyla; özenli, sağlıklı, üstünde düşünülerek planlanmış bir menü ile devam ettireceğiz. Herkesle, herkesin yogası ile özenle ilgilenebilmek için en çok 12 konuk ağırlayacağız.

Yoga eğitmeni olan Erol B. Scott’la  (www.patikayolculari.wordpress.com/yoga)  yogaya yeni başlayanların da rahatlıkla akabilecekleri bir yoga programı ile anusura yoga yaklaşımlarını araştıracağız bedenlerimizde.

Patika Projesinin onlarca hayalinden biri de yoga tatillerine ev sahipliği yapmak. Eğer bu nisanda bizimle olamazsanız kurban bayramı sonuna kadar Patika’da çeşitli yoga hocalarıyla değişik tarzlarda yoga kamplarına katılabilirsiniz. Kendinizle birlikte hayallerinizi de getirin!

Günlük Akış:

07:00 Yoga

09:00 Kahvaltı

10:00 Yürüyüş

13:00 Öğle Yemeği

14:00 Yüzme olabilir (serbest saatler)

17:00 Yoga

19:00 Akşam yemeği

Patika hakkında biraz bilgi

Patika, Fethiye’nin Faralya köyünde deniz ve ormanla kucaklaşmış bir coğrafyada yer alıyor. Yürüyüş mesafesindeki Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu ziyaretçilerin en işlek yürüyüş parkuru. Sabahları yogayla başladığımız güne dileyenler tarihi Likya Yolu patikalarını da keşifle devam edebilir, ya da orman içinden sessizce uzanan patikadan 10 dakika yürüyerek denize kavuşabilirler.

Konaklama için Patika sakinlerinin kendi elleriyle yaptıkları, içinde duşu ve tuvaleti olan taş odalardan çadırlara kadar çeşitli konaklama seçenekleri mevcut. Yerel ürünlerin kullanılmaya çalışıldığı, vejeteryan ağırlıklı, sağlıklı ve lezzetli yemekler de sizi bekliyor…

Organik tarım yapılan 5 dönümlük alanda, yoga kamplarından çocuk kamplarına kadar pek çok etkinliğin yer aldığı patika projesiyle ilgili

özet bilgiye https://patikayolculari.wordpress.com/patika/ den

fotoğraflarla birlikte daha fazla bilgiye ise  www.patikadayolculuk.com dan ulaşabilirsiniz.

Diğer Bilgiler

–Konaklama veya Patika ile ilgili soruları Erol Scott’tan telefonla (533 650 80 70) ya da patikafaralya@yahoo.com dan e-posta ile öğrenebilirsiniz .

— Ulaşım için http://www.patikadayolculuk.com/konaklama-ulasim.html den bilgi alabilirsiniz

–Yanınızda özellikle getirmek isteyeceklerinizle ilgili bilgileri aşaığdaki linkten alabilirsiniz:(http://www.patikadayolculuk.com/sikca-sorulan-sorular.html)


%d blogcu bunu beğendi: