Bayramda Deniz Güngör’le Aquadrum Müzik Çalışması

by

Aquadrum

PATİKA’DA SABAHLARI YOGAYLA BAŞLAYAN VE MÜZİK ÇALIŞMASIYLA DEVAM EDEN BİR TATİLE NE DERSİNİZ­?

Sabah programı: yoga ve miyoterapi dersleri- kahvaltı- atölye çalışması

Öğlen programı: yemek-dinlenme ve deniz arası – atölye çalışması

Akşam programı: yemek- müzik dinletileri

Aquadrum’ın yaratıcısı Deniz Güngör’un çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmak için:

http://www.youtube.com/watch?v=aPmC_WR-Fcg

http://aquadrum.com/

.

Kurs ve Konaklama Ücreti

Atölye çalışmasına katılım ücreti: 100tl

* Taş binadaki odalardan çift kişilik yatakları olan duşu tuvaleti içinde olan odalarda bir günlük tek kişinin kalışı 110 TL.
* Duşu tuvaletin içerde olduğu taş binadaki paylaşımlı odalarda bir günlük fiyat 75 TL. Tek başına kalmak isteyenler 25 TL ek ücret ödeyebilirler.
* Duşu tuvaletin içinde olduğu paylaşımlı ahşap evlerde 60 TL
* Çadırlarda bir akşam kalış tek kişi 50 TL. Kendi çadırını ve tüm malzemelerini getirenler indirimli fiyat icin Erol Scott i 533 650 80 70 den arayabilirler yada erolbenjamin@yahoo.com den ulaşabilirsiniz.
.
Patika hakkında biraz bilgi

Patika, Fethiye’nin Faralya köyünde deniz ve ormanla kucaklaşmış bir coğrafyada yer alıyor. Yürüyüş mesafesindeki Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu ziyaretçilerin en işlek yürüyüş parkuru. Sabahları yogayla başladığımız güne dileyenler tarihi Likya Yolu patikalarını da keşifle devam edebilir, ya da orman içinden sessizce uzanan patikadan 10 dakika yürüyerek denize kavuşabilirler.

Konaklama için Patika sakinlerinin kendi elleriyle yaptıkları, içinde duşu ve tuvaleti olan taş odalardan çadırlara kadar çeşitli konaklama seçenekleri mevcut. Yerel ürünlerin kullanılmaya çalışıldığı, vejeteryan ağırlıklı, sağlıklı ve lezzetli yemekler de sizi bekliyor… Organik tarım yapılan 5 dönümlük alanda, yoga kamplarından çocuk kamplarına kadar pek çok etkinliğin yer aldığı patika projesiyle ilgili özet bilgiye https://patikayolculari.wordpress.com/patika/ den fotoğraflarla birlikte daha fazla bilgiye ise www.patikadayolculuk.com dan ulaşabilirsiniz.

Diğer Bilgiler

– Bu kampa herkes katılabilir.

–Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için  lisengamze@gmail.com e-posta atabilirsiniz.

– Rezervasyonunuzun gerçeklesmesi için kişi başı 150 TL yatirilmasi gerekmektedir.

– Ödemelerin geri kalanı kursun başlangıcında nakit olarak alınmaktadır.

–Konaklama, rezervasyon ve Patika ile ilgili soruları Erol Scott’tan telefonla (533 650 80 70) ya da patikafaralya@yahoo.com dan e-posta göndererek öğrenebilirsiniz .

– Ulaşım için https://patikayolculari.wordpress.com/2010/10/09/patikaya-ulasim  bilgi alabilirsiniz ek bilgi için bizi arayın.

– Yanınızda yoga matınızın ve getirmek isteyebileceğiniz aquadrum veya diğer müzik aletinizin dışında getirmek isteyeceklerinizle ilgili bilgileri aşaığdaki linkten alabilirsiniz:(http://www.patikadayolculuk.com/sikca-sorulan-sorular.html)


%d blogcu bunu beğendi: