Aslı Özeker ile Yoga&Pilates Kampı

by

Aslı Özeker

Şehir yaşamı üzerimizde çok fazla gerginlik ve baskı oluşturuyor..Bu yaz kendinize ve bedeninize harika bir hediye verin.

Tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atıp hafifleyebileceğiniz, zihninizi ve bedeninizi tazeleyip yenileyeceğiniz kampımız

14-17 temmuz tarihleri arasında Faralyanın cennet gibi doğasında, çam ormanlarının ve Akdenizin buluştuğu noktada yer alan Patikada…

Şehrin gürültüsü ve kirliliğinden uzakta, hem keyifle doğanın içinde farklı bir tatil deneyimi yaşarken,

hemde yoga ve pilates çalışmalarıyla bedenimizi ve zihnimizi güçlendirip, canlandıracağız.

Yoga ve pilates eğitmeni Aslıhan Özeker ile sabahları doğanın uyanışıyla güne yogayla başlayıp, bedenimizi uyandıracağız.

Akşamları pilates çalışmalarıyla bedenimizi esnetip güçlendireceğiz..Her gün düzenli yoga ve pilates yapmanın avantajını kullanarak

hem güçlenecek hem de esneyerek bedeninizi keşfetmenin keyfini yaşayacaksınız…

Sabah uygulaması 09:00-11:00 farklı vinyasa serileri ve restoratif yoga uygulamalarıyla bedenimizle daha derin bir ilişki kurmayı araştıracağız.

Akşam Uygulaması 17:30-19-30 pilates ve yogilates ile bedenin gücünü ve sınırlarını deneyimleyip, enerjimizi arttıracağız..

günün geri kalan kısmında doğa içinde yürüyüşler yapabilir, denize girip güneşlenebilir, kitabınızı alıp bir köşeye çekilebilir, dinlenebilir,

yeni insanlarla tanışıp sosyalleşebilir, yada uyuyabilirsiniz..Patikanın doğal ve leziz yemekleriyle, günlük yoga ve pilates pratiğinizle bedenizi, ruhunuzu, zihnizi dinlendirip, ışıldayabilirsiniz…

*Aslıhan Özeker hakkında : http://aslihanozeker.com/

Ücretler:

* Kurs fiyatı 250 TL ve buna ek olarak konaklama.

* Taş binadaki odalardan çift kişilik yatakları olan duşu tuvaleti içinde olan odalarda bir günlük tek kişinin kalışı 95 TL.

* Duşu tuvaletin içerde olduğu taş binadaki paylaşımlı odalarda bir günlük fiyat 75 TL.
* Duşu tuvaletin içinde olduğu paylaşımlı ahşap evlerde 50 TL
* Çadırlarda bir akşam kalış tek kişi 40 TL.
* Kendi çadırını ve tüm malzemelerini getirenler 30 TL.
 
Patika hakkında biraz bilgi

Patika, Fethiye’nin Faralya köyünde deniz ve ormanla kucaklaşmış bir coğrafyada yer alıyor. Yürüyüş mesafesindeki Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu ziyaretçilerin en işlek yürüyüş parkuru. Sabahları yogayla başladığımız güne dileyenler tarihi Likya Yolu patikalarını da keşifle devam edebilir, ya da orman içinden sessizce uzanan patikadan 10 dakika yürüyerek denize kavuşabilirler.

Konaklama için Patika sakinlerinin kendi elleriyle yaptıkları, içinde duşu ve tuvaleti olan taş odalardan çadırlara kadar çeşitli konaklama seçenekleri mevcut. Yerel ürünlerin kullanılmaya çalışıldığı, vejeteryan ağırlıklı, sağlıklı ve lezzetli yemekler de sizi bekliyor… Organik tarım yapılan 5 dönümlük alanda, yoga kamplarından çocuk kamplarına kadar pek çok etkinliğin yer aldığı patika projesiyle ilgili özet bilgiye https://patikayolculari.wordpress.com/patika/ den fotoğraflarla birlikte daha fazla bilgiye ise www.patikadayolculuk.com dan ulaşabilirsiniz.

Diğer Bilgiler

– Bu kampa herkes katılabilir.

–Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için  asliozeker@hotmail.com e-posta atabilirsiniz.

– Rezervasyonunuzun gerceklesmesi icin kisi basi 150 TL yatirilmasi gerekmektedir.

– Ödemeler nakit olarak alınmaktadır.

–Konaklama, rezervasyon ve Patika ile ilgili soruları Erol Scott’tan telefonla (533 650 80 70) ya da patikafaralya@yahoo.com dan e-posta göndererek öğrenebilirsiniz .

— Ulaşım için https://patikayolculari.wordpress.com/2010/10/09/patikaya-ulasim  bilgi alabilirsiniz ek bilgi için bizi arayın.

–Yanınızda yoga matınızın dışında getirmek isteyeceklerinizle ilgili bilgileri aşaığdaki linkten alabilirsiniz:(http://www.patikadayolculuk.com/sikca-sorulan-sorular.html)


%d blogcu bunu beğendi: