Patika’da Etkinlikler

by

Patika her yıl bedenimizi ve iç dünyamızı keşfettiğimiz yoga ve sağlıklı beslenme kamplarına, ekolojiyi, doğadaki dengeleri ve döngüleri, yerel değerleri öğrendiğimiz, doğayı keşfettiğimiz çocuk kamplarına, çocuklu aileler için temalı tatillere, “permaculture” tekniklerini öğrendiğimiz ve uyguladığımız atölye ve modern dans kamplarına ev sahipliği yapıyor.

Patika’da kaldığınız süre boyunca, kas/eklem ağrılarınız, postur bozuklukları ve omurga problemleriniz için Miyotrepist Gamze De Lisen’den seans alabilirsiniz. Kendisi ve terapileriyle ilgili daha fazla bilgiye www.anatrabodyworks.blogspot.com dan ulasabilirsiniz.

Mevsiminde gelirseniz bağ bozumu ve şarap yapımına katılabilir, pekmez, tarhana, zeytin gibi ürünlerin işlenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Patika’nın günlük akışı içerisinde hem sanat çalışmaları yapmanız, hem de yürüyüş rotalarını izleyerek büyülü Likya yollarını keşfetmeniz mümkün.

Konulu bir kampa gelmek yerine alternatif tatilinizi kendiniz oluşturmak isterseniz yanınızda getireceğiniz malzemelerle bunu yapmanız da mümkün. Kitaplarınız, yürüyüş ayakkabılarınız, dalış malzemeleriniz, fotoğraf makineniz, aikido kıyafetleriniz ilk aklımıza gelenler. Yaratıcılığınızla bu yelpazeyi oldukça genişletebilirsiniz.

Orman ve denizin birleştiği ilham veren bu eşsiz coğrafyanın tarihteki uygarlıklara ev sahipliği yapmasına şaşmamak gerek!

Patika da hangi donemde  gelirseniz gelin sabahlari yoga yapiyor olacagiz. Haftada bir gun disinda her gun yoga yapmak gibi bir gelenegimiz var. Hem yoga dersleriyle kendimizi gelistirme sansimiz oluyor hem de gune bambaska hislerle baslamis oluyoruz.

Patika’da var olan etkinliklerimizden bazıları:

  • Patika çevresinde yürüyüşler
  • Yoga kampları
  • Çocuklu Ailelere Yönelik Bilgi ve Tecrübe Paylaşım Kampları
  • Çocuk Kampları
  • Sanat Aktiviteleri
  • Permaculture Aktiviteleri
  • Kozalak Aktiviteleri (Tarhana, Şarap yapımı gibi)

>>> Bu yılın etkinlik takvimi (sezon içinde eklemeler olacaktır)

>>> Patika Projesini incelemek için tıklayın.


%d blogcu bunu beğendi: