30 Patika Projesi

“Patika Projesi” birlikte üretirken birbirimizi güçlendirerek varolma deneyimidir.
Herkesin yaşamda bir yolculuğu olduğunu düşünerek diyoruz ki herkesin bir yolu, kendini gerçekleştirdiği bir “Patika”sı vardır. Bu patikalar zaman zaman başka insanların patikalarıyla birleşirler ve beraber yolculuk edilir.

93-Iste bizim hikayemiz“Patika Projesi” Fethiye’nin Faralya köyünde 5 dönümlük bir arazide yeşertilen bir proje. Kentleşmeyle gelen koşuşturmaların dışında da bir yaşam olduğunu, kendimizi gerçekleştirmek için pek çok seçeneğimiz olabileceğini, unuttuğumuz değerleri yeniden hatırlayarak, çalışarak, üreterek, dokunarak, koklayarak, hissederek yaşayabileceğimizi hatırlayacağımız bir ortam Patika.

Patika’da ekolojik yaşama biraz daha yakın olmak için çaba harcayan bizlere konuk olanların Patika’da bizim programladığımız günlük akış içersinde, aslında doğanın bir parçası olduğunu hissettirmek ve aynı zamanda kişisel gelişimlerimize katkıda bulunacak etkinlikleri beraber tasarlayarak, yaşamın aslında sürekli üretmek olduğunu da anımsayarak “Patika”nın üretim süreçlerine katkıda bulunmalarını sağlamak istiyoruz.

Çocuklar, gençler ve yetişkinler için kendilerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam ve aktiviteleri tasarlayarak ve bunları hayata geçirmeyi amaçlıyoruz.

Daha fazla bilgi için www.patikadayolculuk.com  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim :

Erol Benjamin Scott, erolbenjamin@yahoo.com

Not: Erol B. Scott hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.


%d blogcu bunu beğendi: